Načítám Akce

Akce na Březen 2019

Akce Search and Views Navigation

Vyhledat Akce

Akce Views Navigation

Akce Search

Calendar of Akce

Calendar of Akce
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Z Kapského města až na Kalahari, 25.2. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Treking v Nepálu – Festival DO HOR!, 26.2. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

Expediční kamera, 26.2. od 18:00, Klub cestovatelů, Brno

Caveman, 26.2. od 19:30, KD Rubín, Brno

Studentská Seznamovací Párty (V.I.P. vstupenky), 26.2. od 21:00, Sono Centrum, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Mezi medvědy a psy: 50 dní po Karpatském oblouku, 27.2. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Go Freedom LIVE, 27.2. od 18:30, ArtBar Druhý Pád, Brno

Natěrač, 27.2. od 19:00, Semilasso, Brno

Pavel Čadek a Michal Horák, 27.2. od 19:00, Café Práh, Brno

Gaia Mesiah, 27.2. od 20:00, Fléda, Brno

Čankišou, 27.2. od 20:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

10. brněnský Beatfest – vzpomínka na Oldu Veselého, 28.2. od 18:00, Semilasso, Brno

1000 mil – čundr nebo závod?, 28.2. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Michal Pavlíček a Monika Načeva, 28.2. od 19:00, Mersey Klub, Brno

Divadlo Komediograf: Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sama, 28.2. od 19:00, Café Práh, Brno

Putování Kavkazem, 28.2. od 19:00, Expediční klubovna, Brno

Big Band konzervatoře Brno s Mojmírem Bártkem, 28.2. od 19:00, Klub Šelepka, Brno

Bruno Ferrari, 28.2. od 19:30, Melodka, Brno

N.O.H.A., 28.2. od 20:00, Fléda, Brno

Stand Up ze života – Mahdal pozval Čermáka a Staňka, 28.2. od 20:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Drums of Jethro Tull – Clive Bunker /UK/, 1.3. od 19:00, Mersey Klub, Brno

25. Žabovřeský ples, 1.3. od 19:30, KD Rubín, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Slavnosti moravského uzeného a vína, 2.3. od 10:00 – 3.3., Hrad Veveří, Brno

Sbalte se!, 2.3. od 18:00, Klub Šelepka, Brno

The Jumper Cables + Sunny Side, 2.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Slavnosti moravského uzeného a vína, 2.3. od 10:00 – 3.3., Hrad Veveří, Brno

Infected Rain | Dust In Mind | Klogr | Up!Great, 3.3. od 20:00, Melodka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Halina Pawlowská, 4.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

NEJ treky Nepálu a i nějaká ta “osma”, 4.3. od 19:00, Expediční klubovna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

One day (Patagonman – extrémní triatlon v Chille), 5.3. od 17:30, Expediční klubovna, Brno

Treky v Nepálu – který je ten nej? – Festival DO HOR!, 5.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

Ty Syčáci, 5.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Google Assistant přichází: nauč se ovládat hlasové asistenty, 6.3. od 15:00, Impact Hub, Brno

Peru – magické Andy, 6.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

SLAM Poetry Exhibice, 6.3. od 19:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

Sama pěšky z Mexika do Kanady, 6.3. od 20:30, Univerzitní kino Scala, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Stopem (téměř) na Mont Blanc, 7.3. od 17:00, Klub Dessert, Brno

Meteorologie, plánování horských túr a horská fotografie, 7.3. od 18:00, Zastupitelský sál radnice Brno-Střed

Expediční kamera, 7.3. od 18:00, Klub cestovatelů, Brno

Uganda – Bwindi Orphans, 7.3. od 19:00, Expediční klubovna, Brno

Jiří Schmitzer, 7.3. od 19:30, Musilka, Brno

Vilém Spilka Quartet, 7.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Within Destruction tour 2019 (NAHUM, Inner Sphere, Purnama), 8.3. od 18:00, Melodka, Brno

Alpské čtyřtisícovky – Festival DO HOR!, 8.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

ECHT!, 8.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Bulp /SK/, 8.3. od 21:00, Music Lab, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Ples Gymnázia Vídeňská, 9.3. od 19:30, Semilasso, Brno

Oswald Schneider, 9.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Čiperkové, 10.3. od 10:30, Klub Šelepka, Brno

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky: Oheň, země, voda, vzduch, 10.3. od 16:00, Dělňák Líšeň, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jarní vykuřování, 11.3. od 16:00, Literární čajovna Skleněné louka, Brno

Západní Kanada, 11.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Listolet, 11.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

5 holek v tuktuku skrz Jižní Ameriku, 11.3. od 20:00, Café Práh, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Stand-UP Temné Kecy PF 2019 Tour, 12.3. od 20:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jarní aromaterapie, 13.3. od 16:00, Allori, Brno

Z Islandu skrz Faerské ostrovy a Norsko až domů, 13.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Václav Koubek Trio, 13.3. od 19:00, Music Lab, Brno

Miláček Anna, 13.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Horkýže Slíže, 13.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jarní posilující nápoj Oxymel, 14.3. od 16:00, Allori, Brno

Norsko – po stezce svatého Olava, 14.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Via Dinarica – 1400 km pěšky balkánskou divočinou, 14.3. od 19:00, Café Práh, Brno

Znouzectnost, 14.3. od 19:30, Melodka, Brno

Horkýže Slíže, 14.3. od 20:00, Fléda, Brno

Květy, 14.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jarní bylinky, 15.3. od 16:00, Allori, Brno

Hellhammer festival 2019, 15.3. od 18:00, Melodka, Brno

Jiří Kolbaba – Plavby po planetě, 15.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Kuba – Perla Karibiku, 15.3. od 19:00, Café Práh, Brno

Za hipíky a buddhisty do Himaláje, 15.3. od 19:00, Expediční klubovna, Brno

Imodium – Jiná místa Tour, 15.3. od 19:30, Objekt bývalé káznice, Brno

Hm…, 15.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Ponk, 15.3. od 20:00, Music Lab, Brno

Nevereš, 15.3. od 20:00, Mersey Klub, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Tezaura, 16.3. od 19:00, Melodka, Brno

Jazzový ples, 16.3. od 19:30, Musilka, Brno

Tafelmusik – Netradiční koncert s vínem, 16.5. od 19:30, Besední dům, Brno

Sensey / Churaq Clique + Skinny Barber x Naume, 16.3. od 20:00, Kabinet Múz, Brno

Kill the Dandies // Beps’n’Johnnies // Metronome Blues, 16.3. od 20:00, Mersey Klub, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Arménie a Gruzie – Festival DO HOR!, 18.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

Zpíváme pro UNICEF, 18.3. od 18:00, Husův sbor, Brno

Tomáš Kočko & Orchestr, 18.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Na pivo do Myanmaru, 19.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom, 19.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Jananas, 19.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Tomáš Kočko & Orchestr, 19.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Peru – nej treky a incké památky – Festival DO HOR!, 20.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

Kostarika – země pralesů a divokých zvířat, 20.3. od 18:30, Klub cestovatelů, Brno

Návštěvní den u Miloslava Šimka, 20.3. od 19:00, Semilasso, Brno

Island– Pavel Svoboda, 20.3. od 19:00, Café Práh, Brno

Nezmaři, 20.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Pavel Dobeš, 20.3. od 19:30, Musilka, Brno

Pekař a Voxel – Svoboda tour, 20.3. od 20:00, Fléda, Brno

Jananas přidává na Šelepce, 20.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Tom C Walker Band (UK), 20.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Švýcarsko, země v srdci Alp, 21.3. od 18:00, Sál radnice Brno-Střed, Brno

Slavné filmové melodie, 21.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Taneční večery s cimbálovkou Eliška, 21.3. od 19:00, Restaurant music club FIČÁK, Brno

The Shookies / křest alba, 21.3. od 20:00, Melodka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Stand-up Comedy Miloš Čermák a Luděk Staněk, 22.3. od 19:00, Music Lab, Brno

Premiéra JUMP N TRAVEL – Peru, 22.3. od 19:00, Industra, Brno

Band of Heysek, 22.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Husak quartet, 22.3. od 20:00, Společenské centrum Sýpka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jaro s Funny girls, 23.3. od 17:00, Klub Šelepka, Brno

Helemese, 23.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Michal Ambrož & Hudba Praha, 23.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Screamers – Smím prosit?, 24.3. od 18:00, KD Rubín, Brno

Velký hmyzí večer, 24.3. od 18:00, Klub cestovatelů, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Sardinie, Korsika, Sicílie a Kréta – Festival DO HOR!, 25.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

Expediční kamera, 25.3. od 18:00, Klub cestovatelů, Brno

YAK dělat, co Tě doopravdy baví? Go Freedom LIVE, 25.3. od 18:30, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Misery Index, Wormrot, Truth Corroded, 26.3. od 19:30, Melodka, Brno

Caveman, 26.3. od 19:30, KD Rubín, Brno

Aimée Allen Quartet (USA), 26.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Roman Horký a Kamelot, 27.3. od 19:30, Musilka, Brno

Roman Horký a Kamelot, 27.3. od 19:30, Musilka, Brno

Three for Silver (USA), 27.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Fast Food Orchestra – 20 LET, 27.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Martin Loew – Srí Lanka – ostrov čaje a slonů, 28.3. od 18:00, KD Rubín, Brno

Sebastian – Rub a líc tour, 28.3. od 19:00, Sono Centrum, Brno

Hentai Corporation, 28.3. od 19:30, Melodka, Brno

Mňága a Žďorp, 28.3. od 20:00, Fléda, Brno

Marta Jandová – Barvy, 28.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Slzy štěstí, 28.3. od 20:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

Živé kvety (SK), 28.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Cestovatelský festival Sraz českých bohémů @Brno, 29.3. od 16:00 – 31.3., Objekt bývalé káznice, Brno

Léčivé divadlo Gabriely Filippi – Dar z nebes, 29.3. od 19:30, KD Rubín, Brno

Phil Shöenfelt (GB) & Southern Cross (CZ), 29.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Necrology w/ Gancher & Ruin + Tanukichi, 29.3. od 21:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

Kubánská noc, 29.3. od 21:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Cestovatelský festival Sraz českých bohémů @Brno, 29.3. od 16:00 – 31.3., Objekt bývalé káznice, Brno

Be Unique – Konference pro výjimečné ženy, 30.3. od 10:00, Best Western Premier Hotel , Brno

Divadlo Líšeň: Mazel a Sakumprásk, 30.3. od 19:00, Dělňák Líšeň, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Cestovatelský festival Sraz českých bohémů @Brno, 29.3. od 16:00 – 31.3., Objekt bývalé káznice, Brno

+ Export Events

Pokud se kalendář akcí nezobrazil, NEJSOU zde žádné akce tohoto typu.