Načítám Akce

Akce Search and Views Navigation

Vyhledat Akce

Akce Views Navigation

Akce Search

Calendar of Akce

Calendar of Akce
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Studentská Seznamovací Párty (V.I.P. vstupenky), 26.2. od 21:00, Sono Centrum, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Pavel Čadek a Michal Horák, 27.2. od 19:00, Café Práh, Brno

Gaia Mesiah, 27.2. od 20:00, Fléda, Brno

Čankišou, 27.2. od 20:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

10. brněnský Beatfest – vzpomínka na Oldu Veselého, 28.2. od 18:00, Semilasso, Brno

Michal Pavlíček a Monika Načeva, 28.2. od 19:00, Mersey Klub, Brno

Big Band konzervatoře Brno s Mojmírem Bártkem, 28.2. od 19:00, Klub Šelepka, Brno

Bruno Ferrari, 28.2. od 19:30, Melodka, Brno

N.O.H.A., 28.2. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Drums of Jethro Tull – Clive Bunker /UK/, 1.3. od 19:00, Mersey Klub, Brno

25. Žabovřeský ples, 1.3. od 19:30, KD Rubín, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

The Jumper Cables + Sunny Side, 2.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Infected Rain | Dust In Mind | Klogr | Up!Great, 3.3. od 20:00, Melodka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Ty Syčáci, 5.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

SLAM Poetry Exhibice, 6.3. od 19:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jiří Schmitzer, 7.3. od 19:30, Musilka, Brno

Vilém Spilka Quartet, 7.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Within Destruction tour 2019 (NAHUM, Inner Sphere, Purnama), 8.3. od 18:00, Melodka, Brno

ECHT!, 8.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Bulp /SK/, 8.3. od 21:00, Music Lab, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Oswald Schneider, 9.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Listolet, 11.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Václav Koubek Trio, 13.3. od 19:00, Music Lab, Brno

Horkýže Slíže, 13.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Znouzectnost, 14.3. od 19:30, Melodka, Brno

Horkýže Slíže, 14.3. od 20:00, Fléda, Brno

Květy, 14.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Hellhammer festival 2019, 15.3. od 18:00, Melodka, Brno

Imodium – Jiná místa Tour, 15.3. od 19:30, Objekt bývalé káznice, Brno

Hm…, 15.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Ponk, 15.3. od 20:00, Music Lab, Brno

Nevereš, 15.3. od 20:00, Mersey Klub, Brno

DJ Tonka (Ger), 15.3. od 21:30, Exit Club, Brno

Elektra: The Hacker (FR), 15.3. od 22:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Tezaura, 16.3. od 19:00, Melodka, Brno

Jazzový ples, 16.3. od 19:30, Musilka, Brno

Tafelmusik – Netradiční koncert s vínem, 16.5. od 19:30, Besední dům, Brno

Sensey / Churaq Clique + Skinny Barber x Naume, 16.3. od 20:00, Kabinet Múz, Brno

Kill the Dandies // Beps’n’Johnnies // Metronome Blues, 16.3. od 20:00, Mersey Klub, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Zpíváme pro UNICEF, 18.3. od 18:00, Husův sbor, Brno

Tomáš Kočko & Orchestr, 18.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Jananas, 19.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Tomáš Kočko & Orchestr, 19.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Nezmaři, 20.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Pavel Dobeš, 20.3. od 19:30, Musilka, Brno

Pekař a Voxel – Svoboda tour, 20.3. od 20:00, Fléda, Brno

Jananas přidává na Šelepce, 20.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Tom C Walker Band (UK), 20.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Slavné filmové melodie, 21.3. od 19:00, KD Rubín, Brno

Taneční večery s cimbálovkou Eliška, 21.3. od 19:00, Restaurant music club FIČÁK, Brno

The Shookies / křest alba, 21.3. od 20:00, Melodka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Band of Heysek, 22.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Husak quartet, 22.3. od 20:00, Společenské centrum Sýpka, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Helemese, 23.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Michal Ambrož & Hudba Praha, 23.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Misery Index, Wormrot, Truth Corroded, 26.3. od 19:30, Melodka, Brno

Aimée Allen Quartet (USA), 26.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Roman Horký a Kamelot, 27.3. od 19:30, Musilka, Brno

Roman Horký a Kamelot, 27.3. od 19:30, Musilka, Brno

Three for Silver (USA), 27.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Fast Food Orchestra – 20 LET, 27.3. od 20:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Sebastian – Rub a líc tour, 28.3. od 19:00, Sono Centrum, Brno

Hentai Corporation, 28.3. od 19:30, Melodka, Brno

Mňága a Žďorp, 28.3. od 20:00, Fléda, Brno

Marta Jandová – Barvy, 28.3. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

Živé kvety (SK), 28.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

Phil Shöenfelt (GB) & Southern Cross (CZ), 29.3. od 20:00, Stará Pekárna, Brno

Necrology w/ Gancher & Ruin + Tanukichi, 29.3. od 21:00, ArtBar Druhý Pád, Brno

Kubánská noc, 29.3. od 21:00, Fléda, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

7. sezóna cyklu Bacha na Mozarta!, 20.9.2018 – 29.5.2019, Besední dům, Brno

+ Export Events

Pokud se kalendář akcí nezobrazil, NEJSOU zde žádné akce tohoto typu.