Načítám Akce

« Zobrazit všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kamelot, 17.4. od 19:00, Semilasso, Brno

17.Duben 19:00 - 21:00

Skupina Kamelot za doprovodu smyčcového kvarteta uvádí jarní vystoupení a po beznadějně vyprodaném novoročním koncertu v Národním divadle Brno se představí v Kulturním centru Semilasso! Baladické písně této kapely s nastupujícím jarem bude zajisté velkým hudebním zážitkem…

Všechno začalo v Brně v roce 1982. Roman Horký a Radek “Bůček” Michal – dva nadšenci, kteří založili kapelu a rozhodli se dobýt svět. Život byl o kytarách, písničkách a hlavně o energii a radosti. Tak vznikla skupina Kamelot. Počáteční tvorba kapely zařadila Kamelot do škatulky “Folk a country”, kde je hudební skupina zařazena dodnes. Autorem všech textů a skladatelem hudby je zpěvák a leader skupiny Roman Horký, který je v současné době jediný člen původního Kamelotu.

Roman Horký neupřednostňuje žádný hudební styl. Dává svým písničkám takový kabát, jaký cítí, že jim patří. Jednou modernější, jednou tradičnější. Sjednocuje je jejich společný duch. Mnohé z více než tří set skladeb Romana Horkého připomínají deníkové záznamy nálad a pocitů písničkářovy duše. Když procházíme jeho alba, jako bychom měli na dlani jeden lidský život. V jeho záznamech štěstí nebo smutku cítíme odraz toho, čím žijeme my sami.

Kamelot (CZ) – http://www.kamelot-brno.cz/

Vstupné: 390,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
17.Duben
Čas:
19:00 - 21:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Semilasso Brno
Palackého tř. 126
Brno, 61200
+ Google Mapa

Pokud se kalendář akcí nezobrazil, NEJSOU zde žádné akce tohoto typu.

Calendar powered by The Events Calendar