Načítám Akce

« Zobrazit všechny Akce

  • akce již proběhla.

Peru – nej treky a incké památky – Festival DO HOR!, 20.3. od 18:15, Klubovna Alpenvereinu, Brno

20.3.2019 18:00 - 20:00

Země Inků mezi vrcholky And

Návštěva světově proslulé incké citadely Machu Picchu představuje jenom zlomek pokladů, které leží v jedné z nejrozmanitějších zemí jižní Ameriky. Peru se pyšní obrovskou paletou krajin – záhadnými geoglyfy na pustých pláních Nazcy, dvěma nejhlubšími kaňony světa u koloniálního města Arequipa, exeletními podmínkami pro různě obtížné túry, od velmi náročné vysokohorské turistiky po sportovní túry v údolích a na náhorních plošinách – otevírá tak brány k opravdickému dobrodružství. Indiánská kultura And patří k těm nejvíce strhujícím v obou Amerikách.

Vedle bývalého „pupku světa“ inckého Cusca, jsou tu zastrčená městečka v horách, která v den trhů přímo explodují barvami a živé místní fiesty, jež se s nespoutaným nadšením slaví už celá staletí.

Naše promítání vás seznámí nejen s vícedenními expedicemi v levcových velehorách Huascaránu a kordillery Huayhuash, s jednodenními túrami v kaňonu Colca, na Isla de Sol a v horách kolem Cusca, ale i s vycházkami po dávných památkách, jako je Machu Picchu ale i Nasca, Paracas… Můžete si tak udělat představu, co vše Peru nabízí a upřesnit si co vás nejvíce zajímá.

Vstupné: od 70,- Kč do 80,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
20.3.2019
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Klubovna Alpenvereinu, Brno
Údolní 57
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa

Pokud se kalendář akcí nezobrazil, NEJSOU zde žádné akce tohoto typu.